Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

O GFI Software - lider oprogramowania IT

gfi-logoWiodący Lider na rynku oprogramowania IT

Firma GFI Software jest jedną z wiodących firm na rynku IT, twórcą wielokrotnie nagradzanego oprogramowania kierowanego dla małych i średnich firm.

Pomagamy osiągnąć sukces

Firma GFI Software doskonale rozumie wyzwania i możliwości stojące przed przedsiębiorcami i robi wszystko, aby pomóc Ci odnieść sukces, oszczędzając Twój czas i pieniądze. Starając się używać prostej i najbardziej efektywnej technologii, jednocześnie oferując profesjonalną pomoc i dostarczając niezbędnych zasobów.

Misja - dostarczyć rozwiązań jakich potrzebujesz

Celem GFI Software jest dostarczyć Twojej firmie rozwiązań, które w sposób efektywny i jak najbardziej wydajny wspomogą monitorowanie, zarządzanie i ochronę Twojej infrastruktury IT. Firma GFI Software dostarcza oprogramowanie do ochrony sieci web, poczty email, archiwizacji, transmisji faksów, bezpieczeństwa sieci i rozwiązania usług w „chmurze”.

Firma globalna, która doskonale rozumie lokalne potrzeby

GFI jest firmą międzynarodową z Partnerami i oddziałami lokalnymi w wielu krajach. Firma posiada swoje biura w Stanach Zjednoczonych (Północna Karolina, Kalifornia i Floryda), Wielkiej Brytanii (Londyn i Dundee), Niemczech, Austrii, Australii, Malcie, Hong Kongu, na Filipinach i w Rumuni.

Klienci

GFI posiada klientów na całym świecie: Microsoft, NASA, Telstra, Volkswagen, Coca-Cola Beverages AG, European Central Bank, BMW, Siemens, Fujitsu, Avis, US Navy, Tiscali AG, The Body Shop, Triumph Adler, Beiersdorf AG, British Midlands, Peugeot, Toyota, Caterpillar, PerotSystems, Compaq, Time Warner Cable, Arthur Rutenberg Homes, Ericsson, the US IRS, Prudential Real Estate, American Hakko Products, Inc., BT Belgium, USAF, Giorgio Armani, Benetton i wiele innych.

Czytaj więcej...