Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności i najnowsze wiadomości o produktach GFI

Nowa wersja GFI LANguard 2012 SR1

Firma GFI Software ogłosiła wydanie nowej wersji oprogramowania GFI LANguard, które pozwala w bardziej kompletny sposób administratorom skanować, wykrywać i zbierać informacje na temat zagrożeń w swojej sieci komputerowej, a następnie pomaga zabezpieczyć ją używając minimalnych nakładów na administrowanie. Najnowsza wersja produktu jeszcze bardziej ułatwiają zarządzanie skanowaniem sieci, instalowaniem łatek i uaktualnień oraz bardziej szczegółowo obrazuje zabezpieczenia sieci.

 

Najważniejsza nowa funkcjonalność:

Kompletne zarządzanie łatkami i aktualizacjami z jednej konsoli – GFI LANguard pozwala administratorom w pełni wykrywać i zarządzać aktualizacjami z poziomu centralnej konsoli administracyjnej bez potrzeby używania innych narzędzi.

Wsparcie dla automatycznych aktualizacji komputerów z systemem operacyjnym Mac

Rozszerzone wykrywanie zagrożeń dla urządzeń sieciowych – GFI LANguard wykrywa zagrożenia z urządzeń sieciowych takich jak drukarki, rutery, przełączniki sieciowe firm HP i Cisco. GFI LanGuard 2012 przeprowadza ponad 50,000 analiz system operacyjnego, zainstalowanych aplikacji, oprogramowania urządzeń pod wzgledem bezpieczeństwa.

Audyt GFI LANguard pozwala również na wykrywanie urządzeń mobilnych z systemami operacyjnymi iOS i Android. •

Poprawiona wydajnosć skanowania i automatycznej instalacji – Nowa funkcjonalnośc oparta na małych programach tzw. agentach komunikującymi się z serwerem centralnym pozwala znacznie zmniejszyć zapotrzebowanie na zasoby sprzętowe jednocześnie zwiększając wydajność i ilość jednoczesnych skanowań.  

Dowiedz się więcej o GFI LANguard 2012:

Funkcje | Zrzuty ekranowe | Zapytaj o cenę | Darmowy trial