Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Aktualności i najnowsze wiadomości o produktach GFI

Co nowego w GFI WebMonitor® 2013?

Data wydania Marzec 2013

Dostępna już jest najnowsza wersja GFI WebMonitor 2013 służącego do monitorowania stron internetowych, dedykowanego dla serwerów Microsoft .

GFI WebMonitor umożliwia administratorom monitorowanie przeglądanych stron www i ściąganych plików w sposób całkowicie niewidoczny dla użytkowników. W czasie rzeczywistym zbiera informacje o ruchu HTTP/HTTPS i FTP. Program pozwala na ustawienie filtrów ograniczających np. dostęp do stron przeznaczonych dla dorosłych oraz rozpoznaje i blokuje treści mogące zagrozić bezpieczeństwu sieci. Ponadto oprogramowanie antywirusowe skutecznie zabezpiecza obustronny ruch HTTP(S) i FTP na serwerze.

GFI WebMonitor 2013 daje administratorom możliwość wewnętrznego zarządzania zakresem korzystania z internetu przez pracowników - łącznie z opcją ograniczania dostępu do określonych stron internetowych.

GFI WebMonitor 2013 został wzbogacony o następującą funkcjonalność:

Filtracja na komputerach poza siecią

GFI WebMonitor pozwala na stosowania polityki filtrowania ruch internetowego dla komputerów znajdujących się poza firmową siecią.

Więcej informacji o GFI WebMonitor:

Co nowego w GFI WebMonitor® 2012 R2?

Data wydania: Wrzesień  2012

Silnik antywirusowy VIPRE® Antivirus

Dla zapewnienia jeszcze lepszej ochrony antywirusowej do silników antywirusowych dodano skaner antywirusowy VIPRE obok standardowego BitDefender i opcjonalnego Kaspersky.

Dostęp oparty na rolach i delegowanie raportowania

Z dostępem opartym na rolach administrator może zezwolić na dostęp do określonych funkcji konsoli I raportów dla wybranych użytkowników, ograniczając dostęp do minimum.

Kontrola portali społecznościach

Blokowanie aplikacji, gier i innych funkcji z serwisu Facebook, bez całkowitego blokowania strony.

Security dashboard

GFI WebMonitor pozwala w łatwiejszy sposób monitorować problemy bezpieczeństwa poprzez łatwiejszy wgląd w rezultaty skanowania aptywirusowego, wejścia na zagrożone, lub phishingowe strony oraz inne.

Import i eksport konfiguracji

Za pomocą wiersza poleceń można w łatwy sposób wyeksportować całą konfigurację co pozwala w łatwy sposób utworzyć kopię konfiguracji czy synchronizować różne instalacji GFI WebMonitor

Optymalizacja pamięci, wydajności

Poprawa wydajności , użycia pamięci oraz inne poprawki.

Dowiedz się więcej o GFI WebMonitor 2013:

Przegląd | Funkcjonalność | Zrzuty ekranowe | Pobierz trial | Cennik