Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Najnowsza wersja GFI WebMonitor® 2015, rozwiązanie do filtrowania przeglądanych stron w oparcie o kategorie stron i aplikacje, oraz zapewniający ochronę antywirusową wykorzystując wielokrotne silniki antywirusowe, została wzbogacona o wiele wspaniałych nowych funkcji i ulepszeń poprawiających obsługę, skalowalność i dostępność

Najnowsza wersja GFI MailArchiver®, rozwiązania do archiwizacji maili z serwerów pocztowych, została wzbogacona o wiele wspaniałych nowych funkcji wspomagających zarówno pracę administratorów jak i osób zarządzających.

GFI LanGuard jest wielokrotnie nagradzanym rozwiązaniem, które pozwala skanować, wykrywać, oceniać i naprawiać wszelkie zagrożenia na jakie wystawiona jest sieć. Większość sieci komputerowych zbudowana jest w oparciu o zróżnicowane środowiska: serwery, komputery stacjonarne, komputery przenośne, laptopy, netbooki, smartfony i tablety. Wszystkie te urządzenia działają na różnych systemach operacyjnych z uruchomionymi różnymi aplikacjami.

Firma GFI Software w celu ochrony i zarządzania zróżnicowanymi sieciami zaprojektowała GFI LanGuard 2015.

Data wydania: Maj 2015

Najnowsza wersja GFI FaxMaker 2015® została wzbogacona o wiele wspaniałych nowych funkcji wspomagających zarówno pracę administratorów jak i użytkowników.

data wydania: 25 Lipiec 2013

Najnowsze wydanie GFI EndPointSecurity 2013 oferuje jeszcze lepszą ochronę danych przed wyciekiem, szyfrowanie urządzeń USB i poprawki do interfejsu graficznego użytkownika.

Data wydania Marzec 2013

Dostępna już jest najnowsza wersja GFI WebMonitor 2013 służącego do monitorowania stron internetowych, dedykowanego dla serwerów Microsoft .

GFI WebMonitor umożliwia administratorom monitorowanie przeglądanych stron www i ściąganych plików w sposób całkowicie niewidoczny dla użytkowników. W czasie rzeczywistym zbiera informacje o ruchu HTTP/HTTPS i FTP. Program pozwala na ustawienie filtrów ograniczających np. dostęp do stron przeznaczonych dla dorosłych oraz rozpoznaje i blokuje treści mogące zagrozić bezpieczeństwu sieci. Ponadto oprogramowanie antywirusowe skutecznie zabezpiecza obustronny ruch HTTP(S) i FTP na serwerze.

Firma GFI Software ogłosiła wydanie nowej wersji oprogramowania GFI LANguard, które pozwala w bardziej kompletny sposób administratorom skanować, wykrywać i zbierać informacje na temat zagrożeń w swojej sieci komputerowej, a następnie pomaga zabezpieczyć ją używając minimalnych nakładów na administrowanie. Najnowsza wersja produktu jeszcze bardziej ułatwiają zarządzanie skanowaniem sieci, instalowaniem łatek i uaktualnień oraz bardziej szczegółowo obrazuje zabezpieczenia sieci.

Najnowsze wydanie produktu GFI EventsManager 2013 zostało wzbogacone o nową funkcjonalność aktywnego monitorowania sieci i serwerów pozwalające w czasie rzeczywistym monitorować stan, wydajność infrastruktury sieciowej, aplikacji i usług systemowych.